ממוחשבות quilting מכונה ותחזוקה טיפים

מחשב quilting ממוחשבת עם החשש להימלטותו של זמן השימוש, לעיתים קרובות נוטים לבעיות שונות. לכן, עלינו לשים לב לקיום סביר ממוחשבת quilting מכונה, שמירה על סביבת עבודה טובה.

ממוחשבות quilting מכונה סביבת עבודה, כולל סביבה פיזית חשמלי בשתי דרכים. לשעבר מתייחס טמפרטורת הסביבה, לחות, לזיהום אבק ורעידות, השפעה; לאחרון מתייחס חשמל סטטי, רעש בקו החשמל של גלי רדיו. אם גורמים סביבתיים מתעלמת, עלול לגרום למערכת לעבוד באופן לא יציב.

1, ממוחשב quilting מכונה בסביבת טמפרטורה ולחות: דרישות המחשב טמפרטורה ולחות אינה גבוהה, כל עוד המשתמשים מרגישים בנוח בסביבה, מחשבים יכול להכיל.

הטמפרטורה היא נמוכה מדי, ייתכנו שכמה חלקים לא פועלים כראוי, זה לא המחשב כשל לטמפרטורה גבוהה מדי, קשיים בתפקוד רכיב עקב התחממות יתר; מערכת קירור של מחשב

הלחות היחסית משתנה, בשל מיקומם, אוויר יבש מדי יכול לגרום להצטברות חשמל סטטי, נזק מעגלים משולבים, רע בשביל אנושיים והן ומכונה. אוויר לח מדי, תגרום שבבי מחשב בתוך חמצון הנגרמת על ידי קורוזיה, וכתוצאה מכך קשר עניים או קצר חשמלי.

2, האיוורור: המחשב יש דרישות מסוימות של אוורור המחשב אוורור טוב הכי טוב, שון כדי הקירור.

3, dustproof: מנוע חדר הסביבה הוא הגורם העיקרי כדי להבטיח עבודה מכונות כראוי, בטח יש קצת אבק ציוד כגון ניקוי ציוד, נעלי בית, כיסוי כיפה.