ממוחשבות quilting מכונה תפירה פרמטרים על-ידי פיקוד המחשב במרכז הבקרה

זה התהליך של תפירה תפירה quilting פרמטרים (תפירה מהירות, עובי הקו, קו המתח, וכו ') הם מבוקרת מחשב.

Quilting מכונה מסלולים מקוונים במהלך היווצרות של הצורך במחשב בקרת פרמטרים מהירות התפירה. Quilting מכונה מהירות לפי הצורך תפירה כדי לבצע שינויים קבועים.

Quilting מכונה מסלולים מקוונים במהלך היווצרות בגלל נעל תפר סיסה פתיל קיבולת הגודל ההשפעה של השורה התחתונה, כדי לשלוט בכמות סיסה פתיל כמה דמי כיס, מובטח תפירה תפירה עצירה מבלי להחסיר את השורה התחתונה בפעם האחרונה, משפיעות על איכות תפירה. לכן, quilting מכונה סיסה פתיל צריך בזמן אמת שליטה על הפרמטרים הקצבה משקל, אזעקה, סוגרים על סיסה. Quilting מכונת שירים באינטרנט במהלך היווצרות, על מנת לעמוד בדרישות האכלה מחומרים שונים, במהלך ההזנה דיפרנציאלית, אתה צריך לתפור במקטעים שונים יש דיפרנציאל שונים מזון בכמות השליטה בפועל. כמו תהליך שרוול החליפה, קרא האימוץ של המחשב פקדים לתפירה תפירה שונות לשליטה כמות הזנה דיפרנציאלית שונה כדי להבטיח יציבות טכנולוגי שרוול של החליפה. אלה הם quilting תפירה פרמטרים תפירה בתהליך מימוש שליטה במחשב, פרמטר הוא אמצעים לשיפור איכות המוצרים תפירה.

Quilting מכונה ת'ורן תוך כדי עבודה, ו לבחור את הקו, לחבר קו סוכנויות מממשים בהדרגה שליטה במחשב, על המכשיר מוגדר מונחה-2 המכונה, ת'ורן quilting האכלה מנגנון, לבחור את החלק המכני של הקו עבור מנוע מונחה, לחבר קו מכונת עבור כונן אחר. גיל מנגנון ומנגנון take-up לאחר היווצרות של לולאות, ודא לקו הסיום של מכונות בכבלים, טבעות, בחירת מנגנון חוט במהירות הסעות הקו שלך לעשוק לולאות של קו סוכנויות ומבטיחים חלקה התחתון של החומר שהתקבל. שני מוסדות אלה מונעים על ידי קואורדינציה שונות 2 של יישום של ניהול סינכרוני.