אפקט הקיימים והפוטנציאליים של מחשב quilting ממוחשבת

מחשב quilting מכונת התפירה של מבנה פשוט, פריצת דרך מסורתית מחשב quilting אילוצי צוואר בקבוק של הטכנולוגיה מכונת תפירה, המשמש מדריך קו יבוא, המכונה קרן להפעיל חלק רגיש אור, מבטיחים מחשב quilting מכונת התפירה איכות הופך ייחודי של טכנולוגיה. אז מחיר ההיבטים של מחיר מכונת יאן המחשב גם גדל, הכי זול של מכונת התפירה יאן המחשב של המחיר 15800 סביב, ציון גבוה של היה 100,000, דיוק גבוהה, ניתן לייצא מוצרים. הפעלה קלה, במהירות גבוהה, חל יו כלי מיטה, מזרן, בגדים, תעשיית הריהוט. ניתן יהיה מכונת התפירה של יאן המחשב נרחב עבור שונים השמיכה, שק שינה, כיסוי המיטה ואת וילונות quilting תפירה; מכונת התפירה של יאן המחשב של רע רבים, כדי לבחור פיסקה הוא טוב של מפתח מכני, לראות מכני של חלקים מרכזיים כמו החלקים פנתה מאת עם חומר, צעד לתוך מנוע הוביל כל המכונה של ריצה, אם הסינכרון סיבוב בחירה חתיכות פלסטיק או ניילון

להיות זהיר, ימות בקרוב, תלוי גם על המפרט של החומרים של כל החלקים, כגון מסגרת קטנה quilting, אם 4 x 4 מקטרת מכונה היציבות פועל.

לפני 15 שנה המכונה quilting מחט מרובת מכני לתוך סין, תפוקה גבוהה, עקביות הוא טוב, אבל טריקים פשוטים, פחות השינוי, להיכשל, לא יכול לשחק, הנשלטת על ידי חומרים מרוכבים, מעובד וסוללות. 1.2 ביניים quilting עכשיו יצרנים מסוימים עדיין להשתמש בעבודת יד ועד quilting מכונה quilting מכונה לייצור. כי שתי השיטות הללו יש את החסרונות שלהם, זה בהדרגה הוחלפה על-ידי טכנולוגיית ייצור מתקדמות יותר של quilting. ממוחשבות quilting מכונה לעומת המסורתי מכני שמכונת התפירה, שבר את העניבה שלו חצי פונקציה קואורדינטות של דפוס פשוט. מערכות מחשב דיוק תחת השליטה של quilting פונקציה בצורה מושלמת כל מערכת הקואורדינטות שפותחה על ידי מגוון רחב של דוגמאות מורכבות, קצב הייצור, ביצועים מכני, זיהום רעש, אינדיקטורים אחרים, הם מכניים מכונות של העבר לא היתה אפשרות להתאים.