אוטומציה גמישה, ציוד לעיבוד

המוצר הופך להיות יותר ויותר כלכלי, החלפת מהר יותר, קיצור של מחזור חיי המוצר, סוגים רבים של ייצור בכמות גדולה (קטן במיוחד) היא כבר מיינסטרים ייצור תבניות ייצור. לכן, לעיבוד ממוכן ציוד גמיש העולה. מגוון גמיש של אובייקטים שמגשימה ב גמיש, אשר יכול בקלות להיות בתוך טווח מסוים של העיבוד של תחליף חלקי עבור חלק אחר של פונקציית עיבוד. עיבוד אוטומטי גמיש נשלטת על ידי תוכנה/תכנות הכלי מכונת עיבוד, הוחלפו חלקים אחרים, פשוט על ידי שינוי התוכנה/תכנות הרלוונטיים, ג'יג קטן (לפעמים אפילו לא צריך להחליף את גופי). בדרך כלל לא צריך מכונת כלים, ציוד עבור התאמה ידנית, ניתן להשיג בחלק אחר של העיבוד, ייצור המוני, או שניהם להחליף הפקה חלק מרובים, אשר יקטין באופן משמעותי את ייצור המוצר רב הציוד התאמות ואת זמן הכנה הפקה.

עיבוד אוטומטי של ייצור אצווה בינוניים וקטנים, עם חלק הפונקציות הבאות.

(1) אוטומטי לשנות את פונקציית עיבוד, ציוד לעיבוד אוטומטי, שבאפשרותך להגדיר אחד או קבוצת מחשבים, או ניתן לתיכנות בקר עבור מערכת שליטה וניהול הייצור, המערכת יכולה להיות מצויד עם מוצרים שונים בהתאם לצרכיהם, בנוחות, במהירות תפקוד אוטומטי לשנות תוכנית עבודה ציוד, להפחית זמן הסתגלות עומס המערכת.

(2) לפונקציה של עיבוד אוטומטי של מוצרים מרובים או חלקים, להגדיר העובּד במהלך מערכת עיבוד וליווי מערכת התחבורה קלאמפ, כמו גם מערכת עיבוד יש צדדיות ניכר וכן רמה גבוהה של אוטומציה, להפוך את כל המערכת בטכנולוגיית קבוצה באופן אוטומטי בהתבסס על המוצר או קבוצות של חלקים עיבוד פונקציות מרובות.