קצת ידע על מחשב quilting ממוחשבת

ממוחשבות quilting מכונה משמש עבור מזרן תפירה, כיסויי מזרן, שמיכות, אחרים דפוס ליניארי על מכונות טקסטיל. זה דומה העקרונות של מכונות תפירה, (תנועה טקסטיל מכונת התפירה של, נייחים המכונה. Quilting מכונה תרגילים: טקסטיל תנועה מכונת סטטי).

Quilting מכונה לפרש פשוטו כמשמעו להיות quilting מכונות, אומר "quilting". הסברים שניתנו על ידי המודיע, אפליקציה היא עם בדי הטקסטיל למינציה תפירה מחט ארוכה, לעומת קבוע. במקור היא המרופד בעבודת יד. לאחר המצאת מכונת התפירה, אנשים התחילו ללמוד את המכונה quilting. בסביבות 1991, סין הציגה את quilting מכונה הראשון. זה היה באותו הזמן, סין החלו להיות השמיכה שלהם. אבל עד אז, אנשים ידעו מעט על השמיכה, אז רוב השמיכה מיוצא.

הופעתה של מחשב quilting ממוחשב:

תחת מחקר רציף נמצאו, המאמצים של חוקרים, סוף סוף פיתחה מבוקר-מחשב "quilting מכונה". הוא פתר להולדתו של quilting בעיות בלתי עביר. ממוחשבות quilting מכונה לעומת המסורתי מכני שמכונת התפירה, שבר את העניבה שלו חצי פונקציה קואורדינטות של דפוס פשוט. מערכות מחשב דיוק תחת השליטה של quilting פונקציה בצורה מושלמת כל מערכת הקואורדינטות שפותחה על ידי מגוון רחב של דוגמאות מורכבות, קצב הייצור, ביצועים מכני, זיהום רעש, אינדיקטורים אחרים, הם מכניים מכונות של העבר לא היתה אפשרות להתאים.