סין נייד ממוחשב Quilting מכונה המובילים את המגמה של העולם

כיום, סין quilting מכונה השוק התחיל מן החלשים מכונות תעשייה חזקה, אור היה לא רק תעשייה עתירי עבודה, אלא גם תחילתו של מבנה תעשייתי, פלט, יצוא, תעסוקה לכבוש וסינים. מכונת quilting ממוחשבת ניידים באור מכונות תעשייתיות יש ייצוג חזקה בתעשיית quilting עולה בעולם, סין תוביל את המגמה של העולם. חברות אחרות הלאומית מכונת תפירה, קטן, בהתבסס על ניסיון העבר, להפיק לקחים, בשוק של סין עבור מכונת הנייד quilting ממוחשבת בענף ברחבי העולם יבואו החלש חזק.

נייד quilting ממוחשבת מכונת פיתוח התעשייה בסין בעיקר קטנים, רופף, ביחס של חמשת המובילים בתעשייה, הוא לא 25%, בשנת 2014, הגודל במחשב כולו השוק המקומי quilting ממוחשבת ניידת 50 מיליארד יואן, בענף quilting צריך להיות מאוחד משופרת.

הכנסות תעשיית הלבשה הוא בהתמדה על עליית, תעשיית כמו שלמה. השתפרה. נייד ביתי ממוחשב quilting מכונה למגמות בתעשייה: עסקים מובילים כל הזמן מתרחבים, שוק ריכוז הוגדלה. תעשיית המחשב הנייד quilting ממוחשבת לאט הסטה למערב, הביא מידה רבה של השקעה. בקרה אלקטרונית מלאה של יעילות מחשב נייד quilting ממוחשבת ממשיכה להשתפר, אך הוביל גם דרישה מוגברת.

מחשב נייד quilting ממוחשבת בתעשיית פנים התפתחות הרלוונטי ברשימה חברות מפעלים מסחרית נרחב ומגוון, מתוקננת מחויבים לפיתוח עסקים דיוק עיבוד שבבי. כל עוד כל תעשיית המחשב הנייד quilting ממוחשבת יכולים לפתח, יהיה כונן תעשיית הלבשה גדלה.