מזרון מכונת מזרון Quilting מכונת מאמצים מתמשך המרדף של!

מזרון מכונת המזרן quilting מקצועי העוסקת בציוד תפירה ידועים מקומיים וזרים הקשורים חלקי חילוף סיטוני וקמעוני, סוכני מכירות של חברת השירות. מזרון סוכני סוכן quilting הם יפני כבד המכונה, מורימוטו, יאמאטו, KM, ארצות הברית איסטמן, גרבר, ג 'יאנגסו Bailian, שנזן תשעים ותשעה, Taizhou Shengtian, סנוקר, Nambang ועוד מותגים ידועים בבית ובחו"ל סיטוני השוק כל מיני מיובאים חלקי המקומי ציוד תפירה, ולספק ללקוחות עם פיתוח תבנית שירותי הייצור, כמו גם מתן אוטומטי תבנית מכונת עיבוד ועיבוד. תאגיד Hangzhou Haicheng הטקסטיל ציוד ושות 'בע"מ עוסקת בתחום במשך כמעט 30 שנה, עבור תעשיית מכונת התפירה המקומי, אחד הספקים הגדולים ביותר, אלא גם גיבוי החזקה שלנו. החברה שלנו להגדיר הכשרה, ייעוץ, מכירות, התקנה, לאחר המכירה תחזוקה, שירות אחד, בגדים, מזוודות, מושבים לרכב, הנעלה ושאר תחומי הייצור של מפעלים, עם צוות מכירות מעולה עבור ייעוץ המפעל לספק יעיל וחופשי לאחר -Sales שירות, זכה ברוב לקוחות חדשים וישנים מסכימים.

מכונת מזרון בתחום ציוד תפירה, העלייה המהירה במכירות שנתיות של יותר מ -50 מיליון דולר. בתהליך של פיתוח, חדשנות, שירות קשה, על ידי סיוע ללקוחות כדי לשדרג את הציוד אוטומציה להם לשפר את איכות, לשפר את היעילות, לחסוך בעלויות ולהפחית את התלות של עובדים מיומנים, כך שלקוחות בשוק מזרח אסיה התחרות לנצח בחזרה את היתרון. החברה שלנו לקיים את "השוק הראשון, הלקוח הראשון, השירות הראשון" רעיונות עסקיים ליצור קשרי לקוחות, את ההישגים של העסק הלקוח.

מזרון Machine 2015 זכה "Anhui ציוד תפירה האגודה", פרסמה את "פרובינציית Anhui, ציוד תפירה מעולה סוחר" הכותרת. אנו מאמינים כי באמצעות המאמצים המתמשכים שלנו רדיפה של לקוחות מסוימים יוכלו להשיג win-win המצב למחר טוב יותר!

Linyi County Dongcheng Hongyun מכונות הוא ייצור מקצועי ומכירה של מפעלי כותנה, המוצרים העיקריים הם: שליטה חשמלית כדי להתאים את רוחב חוט מכונת ציור, להתאים באופן ידני את רוחב מכונת ציור חוט, אחת רולר מתכווננת רחב פרח מכונה, פעמיים רולר מתכוונן מכונת פרח רחב, סורק את המכונה כולה, מכונת נפץ אינטליגנטי, לא מכונת הלישה נטו, זרימת אוויר רחב התאוששות מכונה, ארבע Luo לה בד ראש פתוח המכונה, מכונת quilting מזרון ארבע רולר 2 בד רול ראש בנוסף, אני לשתול את הייצור של שליטה אלקטרוניים מתכווננת ציור המכונה רוחב מתכוונן של מכונת הפרחים, נרחב לספוג את היתרונות של מודלים שונים, רמה גבוהה של אוטומציה, כותנה אחידה היווצרות, פעולה פשוטה, שיבח על ידי רוב המשתמשים.

מכונת מזרון לדבוק באיכות ופיתוח האמינות של הישרדות, בשנת 2000 רשום "Hongyun" סימן מסחרי; בשנת 2002 עבר את אישור מערכת איכות ISO9001 בשנת 2004 עשה ייצור כותנה רישיון, וזכתה "מדע וטכנולוגיה מפעלים בפרובינצית שאנשי" "מחוז שאנשי, איכות ניהול אשראי מפעלים הפגנה", "Yuncheng שו חוזים אשראי מחדש מפעלים" ותואר אחר המפואר, בשנת 2008, 3.15 שביעות רצון הצרכן פעילויות בבחירה של "איכות, מוניטין, שירות הצרכן שביעות רצון המחויבות היחידה."

מכונת מזרון על מנת להשיג את "מאה שנים של Hongyun" מטרות נשגבות, וכל הזמן לשפר את המנגנון, לחזק את הפיתוח, המרדף של שלמות, מזרון מכונת quilting בשנים של תהליך הייצור וניהול, היווצרות של ניהול ייצור ייחודי ושיווק מערכת ייחודית מושלמת איכות המערכת, לשפר את המכירה מראש, מכירה, לאחר המכירה לשירות המוצר, הלקוח אחראי.

מזרון מכונת quilting בלבביות בברכה כל מגזרי העסק בבית ומחוץ לבית, להצטרף ידיים ביצירת תהילה חדשה!