הזדמנויות עסקיות quilting

סין היא ייצור הטקסטיל בעולם האטרקטיביים ביותר המרופד ושוק הצריכה, יש בו מין בעולם החזקים ביותר quilting טקסטיל הזדמנויות.

סין להקים בינוני-אסטרטגיות ארוכות טווח לשיפור הרמה של הכלכלה פתוח, ליצור הזדמנויות חדשות שדרוג תעשייתי של תעשיית הטקסטיל

מאז הצטרפה סין הסחר העולמי, עם סיקור בינלאומית דו צדדיים או אזורי סחר חופשי מתרחבת, סחר במטבע זר עודפים וגדולים עתודות של סין, אשר תורמת תעשיית הטקסטיל של סין כדי להרחיב את המבוא של ציוד מתקדם הבינלאומי, טכנולוגיה מתקדמת, כשרון, למשוך החדש ייצור מתקדמות מפעלים ומוסדות מחקר ופיתוח, כדי להאיץ את תעשיית כדי לשפר את יכולת חדשנות תעשייתי הוא בעל משמעות רבה. 6 שנים של המאה החדשה, ציוד טקסטיל סין התעשייה עשה התקדמות משמעותית, לקידום, כולל זרים, Hong קונג, מקאו, בירת נמצאים עבור 38.05%, % 31.34 מכירות, ייצוא משלוח ערך ל – 64.3%. מתקדם ייצור זרים מפעלים בסין הובילה המפעל התקדמות והתקדמות בתחום ה-OEM המקומי, להבין את המצב מנצחים.


בנוסף, בגלל הגלובליזציה, בנאום של השוק של סין, השוק הסיני הוא השוק האטרקטיביים ביותר בעולם, כמעט כל השמות הגדולים בעולם הם בסין. בינתיים, בשוק המקומי הוא התעשייה הגדולה ביותר של תעשיית הטקסטיל בסין, 2000 מפעלים מעל שיעור גודל איזור הייצוא להפקה הוא 67%, עכשיו ב- 77%.