מכונת קווילטינג

מכונת הקווילטינג היא מכונת טקסטיל לתפירת תבנית קו על משטח של מזרון, כיסוי מיטה, שמיכת טלאים וכדומה. מכונת התפירה לתפירת השמיכה ניתנת לחלוקה לשני סוגים: מכונה משעממת וישרה ומכונת קווילט, לפי מספר התפרים ותבנית התפירה. מכונת משעמם ישר הוא בדרך כלל 7 פינים, 9 פינים, ו -11 פינים. מכונת התפירה יכולה לתפור רק קווים ישרים. מחשב quilting מחשב משתמש ממשק חזותי ממוחשב כדי לשלוט על התנועה של המכונה כדי להבין את התפירה של הדפוס.

HC2500

מחשב מחשב quilting

תחת המחקר והחקירה המתמידים, במאמציהם של חוקרים מדעיים, פותחה לבסוף מכונת מיכון ממוחשבת הנשלטת על ידי מחשב. הלידה שלו פותרת את הבעיה הבלתי אפשרית של מכונות קווילטינג רגילות. לעומת מכונת מכנית quilting המסורתית, המחשב quilting המכונה יש שבור באמצעות הפונקציה שלו פשוט ציור חצי פשוטה קואורדינטות דפוס. תחת שליטה של מערכת מחשב מדויקת, מחשב quilting המחשב יכול להתמודד באופן מושלם עם כל מיני דפוסים מורכבים הידור על מערכת הקואורדינטות כולה. במונחים של מהירות הייצור, ביצועים מכניים, זיהום רעש ואינדיקטורים אחרים, הוא ללא תחרות על ידי מכונות מכניות הקודם. .

3200-3

פונקציה ומאפיינים

1. התאמת עובי החום: כדי להתאים עובי שונה, ניתן להתאים את עומק הכסות בהתאם להוראות הרלוונטיות.

2. פונקציית אחסון תבניות: הדיסק של מחשב השמיכה במחשב יכול לאחסן תבניות במשך זמן רב, והמשתמשים יכולים לבחור להשתמש בתבנית שנוספה בהתאם לצורך. הפעולה פשוטה, נוחה ומהירה.

3. הגדר את הפונקציה שלב קו: האמינות היא חזקה, את השורה השלבים הם אפילו, ואת הדפוס הוא לא קל להיות מעוות.

4. פונקציה וו: זה יכול למעשה למנוע ניתוק.

5. פונקציית זיהוי חוט שבור: כאשר התיל מנותק, המערכת תפסיק באופן אוטומטי.

6. תעסוקת הקרקע: מכונת הקווילט של המחשב תופסת שטח קטן, אך גודל הקווילטינג גדול.

.7 פונקציית הצגת מידע: ניתן לראות את תצוגת מהירות הציר, גורם החניה, סטטיסטיקת הפלט והזיכרון הנותר בתצוגה.

8. התקני בטיחות: חריגות כגון מחשבים, מנועים ומכונות יפסיקו באופן אוטומטי, והמסך יציג תקלות.

.9 פונקציית התפר החיזוק: לאחר הפעלת פונקציית השמיכה של החיזוק, מכונת הקווילטינג בוחרת אוטומטית את המחט בנקודה מסוימת.

10. פונקציית זיכרון כיבוי: כאשר הכוח מנותק או שהכבל כבוי במהלך הפעולה, או כאשר יש בעיה במכונת הקווילט (מחט או חוט), כאשר יש להפסיק את פעולת המחשב, המכונה יכולה באופן אוטומטי ובמהירות לעקוב אחר דפוס של תנועת הפרחים. המסלול מועבר במהירות או אחורה. וכאשר אתה צריך להמשיך quilting, אתה יכול באופן אוטומטי או באופן ידני לחזור לנקודת quilting במהלך להפסיק להמשיך quilting.

11. פונקצית התבנית: התבנית מוגדלת או מופחתת ב -50% -200% אופקי ואנכי חד-צדדי, והיחידה מתוקנת אוטומטית ב -1%. במהלך הפעולה, כאשר השורה נשברת עקב ניתוק או ללא שורה תחתונה, ניתן להגדיר אותה באופן אוטומטי או באופן ידני. המחט חוזרת לכיוון התפר כדי ליצור התפר.